آلبوم تمام ایرانی سامی یوسف منتشر شد+لینک دانلود ترانه فارسی جان جانان

آلبوم تمام ایرانی سامی یوسف منتشر شد+لینک دانلود ترانه فارسی جان جانان

آلبوم جدید سامی یوسف با یک ترانه کاملا فارسی و تم فلسفی و معنوی منتشر شد.

سامی یوسف آلبوم جدید خود را با عنوان ؛مرکز؛ منتشر کرد که تم سنتی و معاصر دارد و مضمون  اشعار آن معنوی و فلسفی است.

سامی یوسف برای اولین بار ترانه تمام فارسی خود به نام ؛جان جانان؛ را که به صورت کاملا سنتی ایرانی که به طور کامل با استفاده از سازهای ایرانی اجرا کرده است را در این آلبوم منتشر نموده. ترانه این اثر توسط پدر سامی استاد بابک رادمنش می باشد که شاعر و آهنگساز بسیار معروف و چیره دست موسیقی سنتی و پاپ است.

ملودی های جدید آلبوم جدید سامی یوسف ترکیبی از تون های شرقی و غربی است که به صورت گسترده از سازهای سنتور – کمانچه – پیانو – نی و عود منتشر شده است.  ترانه هشتم این آلبوم به عنوان (مرکز) نیز سروده شده توسط پروفسور نصر می باشد که ارتباط و همکاری بسیار نزدیکی با سامی یوسف دارد. تم این ترانه نیز محتوی مفاهیم فلسفی است که موسیقی و سازهای سنتی حال و هوای بسیار زیبایی به این ترانه داده است.

ترانه ؛سوگواری؛ Lament ترانه سنتی تمام عربی است که از اشعار عارف و فیلسوف برجسته محیی الدین ابن عربی است و همچنین ترانه ساری گلین فولکور معروف آذری است که سامی یوسف از ورژن انگلیسی / آذری آن در این آلبوم استفاده کرده است.

خراسان،‌مقصدی معنوی
سامی یوسف همچنین آهنگی را با نام خراسان در این آلبوم با دو زبان قرار داده است. زبان انگلیسی و زبان عربی. آهنگ خراسان به زبان عربی یک آهنگ صمیمانه و زیبا است. او درباره این آهنگ می‌گوید: بسیاری از مواقع جواهری که به دنبال آن می‌گردیم همواره کنار ما است، اما ممکن است برای پیدا کردن این جواهر لازم باشد سفری طولانی را داشته باشیم. خراسان بخشی تاریخی از ایران است که مقصدی برای این سفر معنوی است، جایی که پاسخ‌هایی وجود خودمان را در آنجا کشف می‌کنیم.چند روز گذشته نیز او از کلیپ آهنگ The Centre رونمایی کرده بود.

اسامی آهنگ‌های این آلبوم به شرح زیر است:
1- Pearl (مروارید) 2- Fire (آتش)  3- Go (برو)  4- Khorasan (خراسان) 5- Prism (منشور) 6- Circle (دایره) 7- You (تو) 8- The Centre (مرکز) 9- Lament (سوگواری) 10- The Key (کلید) 11- Jaaneh Jannan (جان جانان) 12- Sari Gelin (ساری گلین) 13- خراسان (ورژن عربی)

اجرا و تنظیم و آهنگسازی تمامی ترانه های این آلبوم توسط خود سامی یوسف می باشد که همچنین به علت استعداد بالا در نواختن بیش از ۱۲ ساز موسیقی اکثر سازهای این آلبوم شامل سازهای ایرانی و غیربی توسط وی نواخته شده است.

تمامی اطلاعات مربوط به آلبوم و ترانه های جدید در سایت رسمی سامی یوسف قرار دارد. http://www.samiyusufofficial.com/thecentre

شما میتوانید ترانه جان جانان را که به صورت کاملا فارسی منتشر شده است را از لینکهای زیر مشاهده و دانلود کنید.

 http://www.aparat.com/v/5MmZV

لینک دانلود ترانه جان جانان.

جدید ترین اخبار تصویری سامی یوسف در:

Spiritique.ir

 

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

6116 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی