عامل ايجاد مزاحمت اينترنتی در دام پليس فتا جهرم

عامل ايجاد مزاحمت اينترنتی در دام پليس فتا جهرم

رئیس پلیس انتظامی جهرم گفت: فردی كه در فضای مجازی و از طريق شبکه های اجتماعی اقدام به مزاحمت و نشر اکاذيب در خصوص يکی از دوستان خود کرده بود، در شهرستان جهرم دستگير شد.

به گزارش مدرن فا به نقل از  پسين جهرم، فرمانده انتظامی شهرستان جهرم در تشريح اين خبر گفت: با ارائه يک فقره شکايت از سوی يکی از شهروندان مبنی بر ايجاد مزاحمت های مکرر اينترنتی، موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتا شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ يوسف ملک زاده افزود: با بکارگيری روش های فنی و پيگيری مستمر، متهم که از دوستان قديمی شاکی بود، شناسايی و پس از هماهنگی با مقام قضايی در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شد.
وی تصريح كرد: متهم در بازجويی ها، انگيزه خود را از اين بزه انتسابی، حسادت و اختلاف قبلی با شاكی عنوان كرد و گفت با ارسال ايميل های جعلی، راه اندازی چندين سايت و وبلاگ و همچنين ايجاد صفحات جعلی در شبكه های اجتماعی، اقدام به انتشار مطالب كذب و تهديدآميز عليه دوست خود می کرده است.
فرمانده انتظامي شهرستان جهرم با اشاره به ارجاع پرونده به مرجع قضايی، خطاب به بزهکاران سايبری هشدار داد: پليس فتا با تمام توان در برابر هرگونه مزاحمت براي مردم يا هتک حيثيت افراد در فضاي مجازی، برخورد لازم را انجام خواهد داد.

 

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

465 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی