کمپین حامیان برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران

کمپین حامیان برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران

چندی پیش خبری سر تیتر  رسانه های معتبر کشور با عنوان کنسرت سامی یوسف در ایران قرار گرفت که باعث شادی وصف ناپذیر هوادارن و دوستداران این هنرمند مسلمان گردید اما چندی بعد از انتشار گسترده این خبر شرکت آندانتی ریکوردز به سرعت طی پیام هایی این خبر رو تکذیب و استاد بابک رادمنش(پدر سامی یوسف)نیز طی مصاحبه با خبرگزاری تسنیم خبر از یک کلاهبرداری با جعل امضای فرزندش ،سامی یوسف داد. که باعث ناراحتی اکثر هواداران این هنرمند بین المللی از این موضوع تلخ گردید.

هواداران این هنرمند ایرانی اصل سالهاست که منتظر برگزاری کنسرت این هنرمند در کشور محل تولد او می باشند و این موضوع تقریبا برای عده ای از این هواداران ایرانی به گفته خودشان در حال تبدیل شدن به یک آرزو می باشد…

به گزارش مدرن فا(پایگاه خبری حمایتی سامی یوسف) تعدادی از هوادارن این هنرمند بین المللی در ادامه حمایت های خود، اقدام به راه اندازی کمپینی در فضای مجازی با موضوع حمایت از برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران نموده اند. در این کمپین مجازی هواداران فارسی زبان و دیگر هواداران سامی یوسف گردهم آمده و از برگزاری کنسرت او در ایران حمایت می کنند در واقع  این کمپین با هدف تلاش برای ایجاد زمینه های برگزاری سامی یوسف در ایران توسط هواداران او تشکیل گردیده است.

در این کمپین از تمامی هواداران، دوستداران و حتی کسانی که فقط سامی یوسف را میشناسند یا دوست دارند درمورد او بیشتر بدانند دعوت شده به این کمپین بپیوندند و آثار خود را با همین مضمون جهت اشتراک گزاری در این کمپین ارسال نمایند.

 گفتنی است بر اساس آخرین آمار های رسمی تاکنون بیش از 21 میلیون نسخه از آلبوم های این هنرمند بین المللی در سطح جهانی به فروش رسیده است .این هنرمند ایرانی  تا کنون ترانه های زیادی را به زبان فاسی اجرا نموده که جدیدترین آنها ترانه های جان جانان و زیارت  می باشد که در وصف امام رضا(ع) می باشد و به تازگی سامی یوسف خواننده‌ی تیتراژ پایانی فیلم «محمد (ص) از مجید مجیدی شده است.

کمپین حامیان برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران:

FaceBook.Com/SamiYusuf.Iran

 ویدیو تبلیغاتی کمپین حامیان برگزاری کنسرت سامی یوسف در ایران:

http://www.aparat.com/v/udNwE

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

6052 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی