از کتاب پژوهشگران مدرن فا با موضوع تولید در شرایط تحریم رونمایی می شود

از کتاب پژوهشگران مدرن فا با موضوع تولید در شرایط تحریم رونمایی می شود

حمید رضا ابوطالبی معاون اجرایی و مدیریت منابع انسانی تیم بین المللی مدرن فا خبر از رونمایی از جدید ترین اثر پژوهشی این تیم با همکاری انجمن دانشجویی مسجد امام حسین(ع) در جهرم داد.

ابوطالبی در گفتگو با مدرن فا گفت:جدید ترین اثر پژوهشی تیم بین المللی مدرن فا،  کتاب مبانی تولید بهنگام می باشد که به موضوع مدیریت و برنامه ریزی تولید در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم می پردازد در این کتاب سعی شده با بررسی های دقیق علمی و پژوهشی در چارچوب اصول اساسی نظریه اقتصاد مقاومتی از جمله حمایت از تولید ملی،  راهکاری علمی و اساسی ارائه گردد.

وی در ادامه افزود: این اثر پژوهشی توسط دو محقق جوان تیم بین المللی مدرن فا، جناب آقای مهندس علی مصلی نژاد و مهندس محمد مرادی به رشته تحریر در آمده است. این دو محقق مطرح کشوری پیش از این هم از پیشتازان پژوهش هایی در زمینه اقتصاد مقاومتی در رشته فناوری اطلاعات بوده اند.

وی در آخر اظهار داشت: تیم بین المللی مدرن فا این اثر را به سرداران شهید عبدالرضا مصلی نژاد و خلیل مطهر نیا تقدیم نموده و آئین رونمایی از آن در تاریخ 12 بهمن ماه ساعت 6 عصر در سومین یادواره شهدای هنرمند شهرستان جهرم با حضور   خانواده های معزز شهداء و ایثارگران، اساتید و دانشگاهیان، مسئولین ادارات و نهادها و بسیجیان پایگاههای مقاومت، در تالار فرودوسی برگزار می گردد. از کلیه عموم جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

258 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی