علی (ع)، اثر هنری هنرمند جوان جهرمی+لینک دانلود

علی (ع)، اثر هنری هنرمند جوان جهرمی+لینک دانلود

هنرمند اهل جهرم تک آهنگ علی (ع) را به مناسب میلاد خجسته حضرت علی (ع) و روز پدر رونمایی و منتشر کرد.

به گزاش مدرن فا، علی مصلی نژاد که از پژوهشگران سرشناس ایرانی می باشد که در کنار امر پژوهش به فعالیت های مختلف هنری از جمله شعر و موسیقی با نام هنری سامی علی   (Sami Ali) می پردازد.

این هنرمند اهل جهرم در تازه ترین فعالیت هنری خود با همکاری هنرمند بین المللی، مونیک(Monique) جدید ترین اثر هنری خود را با عنوان علی (ع) در روز پدر رونمایی و منتشر کرد.

وی درمورد این اثر می گوید: مدت ها من و بخش هنری گروه بین المللی مدرن فا تصمیم داشتیم اثری را در وصف اولین مظلوم عالم حضرت علی (ع) تهیه نماییم از این رو کارتهیه  موسیقی این اثر را چندین سال پیش آغاز نمودیم و امروز خوشحالیم که توانستیم  این اثر معنوی را در روز پدر به تمامی دوستداران و محبان آن حضرت تقدیم کنیم.

وی در ادامه افزود: معرفت و شناخت كامل شخصيت والاي اميرالمؤمنين علي (ع) و جايگاه او در جهان هستي در حد بشر نيست. امام على علیه السلام در حلم و بردبارى به حد كمال بود و تا حریم دین و شرافت انسانى را در معرض تهاجم و تجاوز نمی دید صبر و حوصله به خرج می داد ولى در مقابل دفاع از حقیقت از هیچ حادثه‏اى رو گردان نبود. ما جوانان باید رفتار و منش این حضرت را در تمامی کارهای خود الگو قرار دهیم.

مشاهده و دانلود لایریک ویدیو این اثر در:

http://www.aparat.com/v/3ZC9d

fe7y_farsi_-_copy.jpg

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

5903 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی