سامی یوسف: ارزشهای عیسی مسیح مغایر با ظلم و بی تفاوتی است

سامی یوسف: ارزشهای عیسی مسیح مغایر با ظلم و بی تفاوتی است

به سمت تاریک ترین نقطه در تاریخ زندگی بشر در حال حرکتیم

 به گزارش مدرن فا (پایگاه خبری حمایتی سامی یوسف) با شدت گرفتن جنگ وحشیانه در سوریه که در آن ده‌ها هزار نفر کشته و میلیون‌ها نفر بی‌خانمان شدند. از این رو مهاجرت‌ها به اروپا اخیرا شدت بیشتری گرفته و به یکی از دغدغه‌‌های سیاستمداران تبدیل شده‌ است. هزاران تن از اتباع سوری در تلاش برای ورود به کشورهای اروپایی هستند و هر روزه به  شمار آنها افزوده می گردد. سامى یوسف یكی ازبزرگترین ستاره های موسیقی جهان اسلام و بزرگ شده در اروپا، در پی مخالفت برخی از کشورهای اروپایی از پذیرش این اتباع به دلیل مسلمان بودن و برخورد تند با آنها در فیس بوک رسمی خود می نویسد: این اتفاق چنان مرا ناراحت کرد که غیر قابل گفتن است! چه اتفاقی برای روحیه ی مشترک نیکوکاری ما افتاده است؟ رحم و دلسوزی؟ مروت؟ تواضع؟

او ادامه داد: این غیر قابل باور است که قاره ای که ظاهرا بر اساس ارزشهای عیسی مسیح شکل گرفته می تواند این چنین نسبت به رنج بردن دیگران ظالم و بی تفاوت باشد!

وی اشاره کرد: ما در باره انسان هایی ناگزیر و نا امید و محروم(بیشتر زنان و بچه ها) حرف میزنیم که مجبور شده اند از شان و مقام خود دست بکشند و در یک سرزمین خارجی پناهنده شوند.و برای کمک التماس کنند!

وی در آخر گفت: این فقط مشکل اروپایی ها نیست! این  یک مشکل جهانی است و لازم است که همه ما نقش خود را انجام دهیم! من اعتقاد دارم که اگر ما روش خود را تغییر ندهیم در شرمساری و تاسف زندگی خواهیم کرد و افسوس این روزها را می خوریم! این اتفاق می تواند به تاریک ترین نقطه در تارخ زندگی بشر تبدیل شود.

4j7d_syria.jpg

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

236 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی