سامی یوسف: مخالفت با فیلم محمد (ص) دلایل سیاسی دارد

سامی یوسف: مخالفت با فیلم محمد (ص) دلایل سیاسی دارد
سامی یوسف در گفتگو با رویترز

مخالفت با فیلم محمد (ص) دلایل سیاسی دارد/علمای الازهر حتی فیلم را ندیده‌اند

 

 

به گزارش مدرن فا (پایگاه خبری حمایتی سامی یوسف)؛  خبرگزاری بین المللی رویترز مقاله ای را در رابطه با رونمایی فیلم محمد(ص) در ایران و خارج از کشور و  در رابطه با مخالفتهای علمای اهل سنت برای پخش این فیلم ، بیانیه و موضع دانشگاه الازهر بر علیه فیلم مجید مجیدی منتشر کرده است که در این مقاله به سراغ سامی یوسف یکی از خواننده ها و موزیسنهای که در این فیلم فعالیت داشته اند رفته است و سوالاتی را در رابطه با اعلام ممنوعیت تماشای این فیلم توسط علمای اهل سنت پرسیده است.
سامى یوسف یكی ازبزرگترین ستاره های موسیقی جهان اسلام وخواننده ی یكی ازموسیقی های متن فیلم محمدرسول الله درمصاحبه با رویترز گفت: بیشتراین واكنش ها سیاسی هستند. من مطمئن هستم علمای الأزهر و كسانى كه از فیلم انتقاد كرده اند هنوز آنرا ندیده اند. مخالفت آنها بیشتر به دلیل ترویج و حضور فرهنگی ایران در این فیلم است.
او اشاره كرد: بسیارشرم آوراست كه در مقابل تولیدات بسیاری از زندگی حضرت مسیح ودیگرپیامبران فقط  دو محصول اصلی درباره ی توصیف زندگی حضرت محمد (ص) داریم.
وی ادامه داد: امكان ندارد شما زندگی حضرت محمد(ص) رابخوانید وعاشق و شیفته شخصیت بزرگوارشان نشوید.اگراین فیلم باعث آشنایی بهترمردم جهان با پیامبراسلام شود واینكه چقدرمهربان و درستکار بودند ، ما كارخود را با موفقیت انجام داده ایم.
الازهر درمصاحبه باروییترزدریك جمله گفت :این اتفاق قبلا حل وفصل شده است.شریعت(قانون اسلام)به تصویركشیدن چهره ی پیامبران راممنوع كرده است.

 

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

5614 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی