جهانی‌سازی گفتمان اقتصادمقاومتی توسط جوانان جهرمی با انتشار کتاب

جهانی‌سازی گفتمان اقتصادمقاومتی توسط جوانان جهرمی با انتشار کتاب

پژوهشگران جوان جهرمی گامی محکم در جهت گفتمان سازی جهانی نظریه اقتصاد مقاومتی برداشتند.

به گزارش مدرن فا به نقل از  پسین جهرم، کتاب National Information Network Connection, Resistive Economy& Decreas of Poverty کاری از علی مصلی نژاد، علی اکبر دروگر و محمد نیک نیااز جوانان پژوهشگر جهرمی که در کشور آمریکا چاپ و در 13 کشور دنیا در حال انتشار است.

این کتاب که در ابتدای سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل چاپ شده است در بخش اول خود به تبیین نظریه اقتصاد مقاومتی  و ابعاد مختلف آن در جامعه پرداخته و به این شبهه که برخی از مردم اقتصاد مقاومتی و ریاضت اقتصادی را یکی می‌دانند و یا تصور می‌کنند اقتصاد ریاضتی یکی از شاخه‌های اقتصاد مقاومتی است در حالی که این دو اصطلاح کاملا متفاوت بوده و هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند پاسخ داده شده است.

 در بخش دوم این کتاب با نگاهی فناورانه به بررسی موضوع شبکه ملی اطلاعات و نقش محوری و کلیدی آن در تحقیق این نظریه و کاهش فقر پرداخته شده است. این اثر که به زبان انگلیسی تدوین شده در کشور آمریکا در رده کتاب‌های مطالعات اسلامی قرار گرفته است.

در مقدمه این کتاب نامه مقام معظم رهبری به جوانان در کشورهای اروپایی آمده و این اثر به مقام معظم رهبری تقدیم شده است.

مصلی نژاد یکی از نویسندگان این اثر می‌گوید: هدف ما از نگارش این اثر و انتشار آن در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تلاش در زمینه گفتمان سازی جهانی و معرفی بهتر و گسترده‌تر این نظریه اقتصادی در سطح جهانی هم از نظر فنی و هم از نظر تئوری بوده است.

این اثر هم اکنون در دسترس علاقه‌مندان از 13 کشور دنیا قرار گرفته است و امیدواریم روزی این امکان فراهم شود نسخه‌ای از این اثر را که تنها کتاب با این موضوع در سطح دنیا است در دیدار حضوری به رهبر معظم انقلاب تقدیم کنیم.

جهانی‌سازی گفتمان اقتصادمقاومتی توسط جوانان جهرمی با انتشار کتاب

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

236 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی