چاپ 6 مقاله دانشجویان پیام نور جهرم در ژورنال های ISI

چاپ 6 مقاله دانشجویان پیام نور جهرم در ژورنال های ISI

6مقاله دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم در ژورنالهای ISI  با درجه علمی پژوهشی پذیرفته و چاپ شد. به گزارش مدرن فا به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم،علی مصلی نژاد و نگین اثنی عشری از دانشجویان پر تلاش رشته مهندسی فناوری اطلاعات این دانشگاه موفق به چاپ 6 مقاله با عناوین

The Interaction of IT and Entrepreneurship

Infromation Globalization

Organizational Health

Cultural War Through Weapons”IT”

Collection Management in The Electronic Environment

Management and Organizational Communication

در ژورنال های ISI  در کشور هند شدند.

مصلی نژاد از دانشجویان پژوهشگر و موفق دانشگاه پیام نور جهرم می باشد وی تا کنون موفق به کسب گواهینامه های زیادی از آکادمی های مختلف بین المللی از جمله:Alliance کانادا،Tuv آلمان ، Oxford و QAL انگلستان و… و چاپ 7 مقاله ملی، 7 مقاله بین المللی و 6 مقاله در ژورنال های ISI شده است.

اثنی عشری نیز از دانشجویان خلاق و موفق دانشگاه پیام نور جهرم می باشد که فعالیت های زیادی از جمله نگارش کتاب و مقاله با موضوعات مختلف از جمله فناوری اطلاعات در کارنامه دارد.

مصلی نژاد در مورد چاپ این تعداد مقاله و بومی سازی فناوری اطلاعات در کشور می گوید: ما نباید پژوهش ها را فقط منوط به دوره های کارشناسی ارشد و دکترا کنیم وقتی ما ایده،طرح و نظر داریم چرا ارائه ندیم..! بدون توجه به دانش بومی و بومی سازی فناوری کاری از پیش نمی توان برد همانطور که می دانید وقتی فن آوری تولید می شود بیشتر با شرایط محیط تولید خود سازگاری دارد و با فرهنگ و عادات و رفتارهای سازمانی و اجتماعی آن ملت هم خوانی دارد . کشور ما دارای پتانسیل های علمی زیادی در جهت تولید علم در رشته فناوری اطلاعات می باشد با تلاش و برنامه ریزی های دقیق می توانیم در زمینه IT پیشرو باشیم و کشور ما با توجه به این توانمندی ها به قطب ارائه دهنده خدمات و دانش فناوری اطلاعات به تمام نقاط دنیا تبدیل گردد.

اثنی عشری نیز افزود: در مورد بومی سازی تعاریف و بحثهای زیادی مطرح شده است به طور کلی باید به نحوی تغییرات ایجاد کرد که قابل استفاده و کاربرد با توجه به فرهنگ و شرایط محیطی و محلی باشد باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری و اقدام کنیم تا بتوانیم این فناوری را هر چه بهتر و بیشتر در اختیار مردم قرار دهیم و فناوری اطلاعات باید به عنوان یک اصل مهم در توسعه کشور مطرح باشد.

گفتنی است پیش از این هم این دو دانشجو در کنار هم از پیشتازان نگارش کتاب و مقاله با موضوع اقتصاد مقاومتی بوده و ایده پردازی طرح های ملی و بین المللی زیادی  در کارنامه دارند و تا کنون دعوت نامه های زیادی از کنفرانس های داخلی و خارجی زیادی داشته اند.

مطالب پیشنهادی

درباره نویسنده

5909 مطلب نوشته است.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری مدرن فا. محفوظ است.
قدرت گرفته از خبرساز چند زبانه موج مجازی